Samenwerken tijdens Huttenbouw 3-daagse Jeugdland

Vanochtend vond de opening van de Huttenbouw 3-daagse plaats op Jeugdland. Gelukkig is het motto van Jeugdland: bij ons schijnt altijd het zonnetje. De regen mocht de pret dan ook niet drukken. Ruim 20 kinderen van daltonschool Het Palet en hun ouders, waren bij de opening aanwezig. Hierna gingen ze aan de slag met het bouwen van een eigen hut.

Samenwerken, buitenspelen en natuurlijk nieuwe vaardigheden leren staan bij deze activiteit op Jeugdland centraal. Op onze school vinden wij dit ook heel belangrijk en daarom zijn wij graag betrokken bij deze leuke activiteit in de meivakantie.

Morgen en woensdag kunnen er ook nog hutten worden gebouwd. En natuurlijk kan er ook volop gespeeld worden op Jeugdland.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *