Kinderboekenweek 2019 en opening schoolbibliotheek

Op maandag 30 september is de Kinderboekenweek 2019 met het thema Reis mee! op onze school op feestelijke wijze geopend. Om 08:30 uur hebben alle leerkrachten een medley met liedjes over vervoersmiddelen voor de leerlingen en hun ouders gezongen. 
 
Ook hebben we deze dag om 11:00 uur met alle kinderen de vernieuwde schoolbibliotheek officieel geopend. Een koffer vol met nieuwe boeken was op weg naar de bibliotheek. Het was lastig voor deze koffer om de bibliotheek te bereiken, want er bleek een file te zijn ontstaan van lezende kinderen in de gang. Gelukkig kon de koffer de bibliotheek toch bereiken. In de koffer zaten nieuwe voorleesboeken voor in de klassen. Zowel de leerlingen als de leerkrachten kunnen nu dus veel leeskilometers gaan maken. En om dat te meten, gaan we met alle groepen reiskilometers maken. Het doel is om aan het  einde van de Kinderboekenweek dankzij al onze leesminuten helemaal naar Australië te hebben gereisd. 
 
Reist u ook met ons mee tijdens deze gezellige leesdagen?
Team daltonschool Het Palet

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *